UAB „TOC sprendimai“ privatumo politika

UAB „TOC sprendimai“ yra išskirtinė konsultacinė bendrovė, teikianti kompleksines paslaugas pagal Apribojimų Teorijos (TOC) ir LEAN metodikas, garantuojančias sėkmingą organizacijų rezultatyvumą ir efektyvumą. Sertifikuoti Apribojimų teorijos ir LEAN ekspertai padeda klientams Gamybos, Projektinės aplinkos, Atsargų bei vidinių įmonės procesų valdyme.

Įmonė specializuojasi Lietuvos ir užsienio verslo įmonių bei valstybinių organizacijų veiklos auditavime, konsultavime, efektyvumo bei pelningumo didinimo projektuose, organizacijų personalo mokymuose. Visi mokymai yra vienareikšmiškai orientuoti į įmonių pridėtinės vertės (bendrojo pelno) didinimą.

I. Šios internetinės svetainės (toliau – Svetainė) privatumo politika
Ši privatumo politika taikoma šiai internetinei svetainei. Jei įeisite ir naudosite šią internetinę svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu. Naudodami šią internetinę svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šioje svetainėje, įą naudojant pateikta arba su privatumo politika susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į internetinę svetainę palaikančius serverius.

Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) naudoja ir joms yra taikoma ši privatymo politika, nebent yra nurodyta kitaip.

Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook bei LinkedIN), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

II. Automatiškai renkama neasmeninė informacija
UAB „TOC Sprendimai“ (toliau – TOC) neįsipareigoja saugoti Svetainės (-ių) lankytojų privatumo. Atkreipkite dėmesį, kad TOC gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

III. Asmeninė informacija
TOC renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę ir kitas TOC svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai TOC renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti, vykdyti registracijas į organizuojamus mokymus (seminarus, konferencijas), atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat jus informuoti ir gauti jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums paslaugų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę, galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užklausoms ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba idant būtų galima įvykdyti jūsų užklausą ir tobulinti TOC paslaugas. Tuo pačiu suteikiate TOC teisę teikti informaciją, kurią pateikėte TOC minėtiems tikslams, su TOC bendradarbiaujantiems partneriams.

IV. Asmeninės informacijos sauga
Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių. TOC ėmėsi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką. Pvz., rinkdami arba perduodami slaptus duomenis, pvz., mokėjimo kortelės informaciją, naudojame šifravimo technologiją.

V. Surinktų duomenų tikslumas
TOC savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo TOC dėl Svetainės veiklos.

VI. Lankytojų identifikavimas
Apskritai galite naudoti šią Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami TOC, kas esate. Tačiau kartais TOC arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad TOC galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje. TOC arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės arba kitų TOC svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, TOC gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus. Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

Be to, Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios TOC rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

VII. Nepilnamečiai
Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti TOC jokios informacijos per Svetainę. Jei jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją TOC per Svetainę turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys jūsų šalies įstatymai.

VIII. Privatumo politikos atnaujinimas
Pasiliekame teisę bet kada iš anksto nepranešus keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės ar jos turinio. Mūsų tinklalapio lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapyje.

Scroll to Top